8. SLO-PV konferenca 14. 6. 2022

• 10. junij 2022

Fakulteta za elektrotehniko Univerze v Ljubljani v sodelovanju s slovensko Tehnološko platformo za fotovoltaiko organizira že 8. Slovensko fotovoltaično konferenco SLO-PV 2022, ki bo v torek, 14. 6. 2022, med 9. in 14. uro na sedežu fakultete, Tržaška cesta 25 v Ljubljani.

Na letošnji fotovoltaični konferenci bodo strokovnjaki predstavili najnovejše trende na področju raziskav in razvoja sončnih celic, fotonapetostnih modulov, razsmernikov ali fotonapetostnih sistemov. Podali bodo relevantne informacije o upravljanju in vzdrževanju fotonapetostnih sistemov, spregovorili o razvoju slovenskega fotovoltaičnega trga ter podali odgovore na vprašanja glede postavitve sončne elektrarne in priklapljanja v elektroenergetsko omrežje. Organizirali bodo tudi sejemsko predstavitev podjetij, ki ponujajo produkte in storitve na področju fotovoltaike in trajnostne energetike. Udeležba na konferenci je brezplačna, več informacij pa je na voljo na spletni strani: http://slo-pv.fe.uni-lj.si/.