Hitre povezave


  

  

  



Aktualno


10.4.2021
Pregled PV trga v letu 2020

Več novic

Dokumenti


10.4.2021
  Pregled slovenskega fotovoltaičnega trga v letu 2020

Več...

Sončne elektrarne v Sloveniji

brez SE v samooskrbi

Stanje na dan 31.12.2020

           

Ime sončne elektrarneKrajLeto postavitveMoč (kW)AGEN
MSE INELCelje2020141,12
AC 1Šempeter v Savinjski dolini2020400,4
AC 2Šempeter v Savinjski dolini2020199,76
FVE (SE) HubeljAjdovščina202055
MIKRO FOTOVOLTAIČNA ELEKTRARNA PARK ŠKOCJANSKE JAMEDivača202016
MSE ADK Hoče2020993,6
MSE DOLINAR 2Log pri Brezovici202049,77
MSE HOTEL MONS Ljubljana2020140
MSE TEM ČATEŽVelika Loka 2020276
MFE MLINOSTROJDomžale2020138
MFE OdakoLjubljana202044,6
MFE SDPLjubljana Črnuče 2020495
MSE DELAVSKAŠenčur202055,2
MSE PARKIRIŠČE BIOTERMEMala Nedelja2020224
Skupno v letu 20203.228,45

Opomba: Podatki so povzeti iz javnih baz AGEN d.o.o. in SODO d.o.o. Elektrarne, ki imajo v stolpcu AGEN oznako "x" niso več vodene v javnih bazah.

 © 2007-2020 PVportal, UL FE, LPVO, Vse pravice pridržane.